Ümit Kalko'nun Mesajı

Değerli Katılımcılar,

"Eğitim, bilgiyle donanmış bir anlayışın, geleceği dönüştürme gücüdür." Eğitim sadece bireysel değil, aynı zamanda toplumsal bir dönüşüm aracıdır. Bilgiyle donanmış bireyler, toplumlarında liderlik edebilir, değişimi teşvik edebilir ve ilerlemeyi destekleyebilir. Bu bağlamda sürdürülebilir eğitim projelerine destek vermek amacıyla İyi Bir Eğitim Platformu’nu kurmuş olmanın mutluluğunu duyuyoruz.

İyi Bir Eğitim Platformu’nu kurmaktaki amacımız, eğitim alanındaki fikirleri ve yenilikleri paylaşarak, birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmek olduğunu belirtmek isteriz. Her yıl farklı bir tema ile belirleyeceğimiz sempozyumlar ile sizleri, alanında uzman konuşmacılarımızın ilham verici sunumları, interaktif oturumlar ve atölye çalışmalarıyla bir araya gelerek, eğitimde sürdürülebilir değişim için adımlar atmaya ve yeni fırsatlar keşfetmeye davet ediyoruz.

İyi Bir Eğitim Platformu’nun eğitimde dönüşüm yaratma ve toplumlarımızı daha iyi bir yarın için hazırlama misyonuna katkı sağlayacağına inanıyoruz. Bir araya gelerek, fikir alışverişi yaparak ve iş birliği içinde çalışarak, eğitimdeki güçlü etkilerimizi arttırabiliriz.
Siz değerli eğitim paydaşlarımızı ‘’Sürdürülebilir Eğitim Sempozyumu SES 2024’te görmekten ve birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Hep birlikte, daha eşitlikçi, daha adil ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışacağız.

Saygılarımla,

Ümit KALKO
Eğitim Girişimcisi
umit-kalko-ses.jpg